Młodzik

Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 21

PostWysłany: Pią 14:33, 05 Mar 2010    Temat postu:

generalnie zgodzę się z przedmówcą, lecz myślę, że ZOT straci seta po nerwowej grze

PostWysłany: Nie 22:54, 07 Mar 2010    Temat postu:

Sam jestem ciekaw jak reszta wyników dzisiejszej kolejki.
Ja mogę napisać wyniki dwóch pierwszych meczy:
VT-SIarkopolanie 2:0 (27-25, 25-18 ) ... ale nie jestem pewien
Visat-ZOT 0:2 ( 15-25, 14-25) chyba się nie pomyliłem.

Ostatnio zmieniony przez KriSS dnia Nie 22:54, 07 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Śro 15:51, 10 Mar 2010    Temat postu:

Minęła niedziela, która nic nie zmieniła! Gdzie te zaskakujące wyniki?
Wszyscy, którzy nie wierzyli w moje przewidywania zamilkli. Panowie może należy mi pogratulowaśc znajomości naszej Ligi, po tylu krytycznych uwagach. Pozdrawiam. Laughing

PostWysłany: Śro 19:50, 10 Mar 2010    Temat postu:

No to chyba wszystko już jasne. Volley Team, Morgan, Paragraf i AZS ZOT w najlepszej czwórce. jeszcze tylko sprawa pierwszego i drugiego miejsca do wyjaśnienia. mysle,ze uklad dosc sprawiedliwy,bo Paragraf gral rowno przez caly sezon,a ZOT AZS to jednak solidny zespol,ktory na wazne mecze potrafil sie zebrac. w final four bedą bardzo grozni i nie wykluczone,ze powalcza o final nawet.szykuje sie fajna i ciekawa rywalizacja.

KriSS
Weteran

Posty: 225

PostWysłany: Czw 12:00, 11 Mar 2010    Temat postu:

Rojam pomyśl zanim coś napiszesz... nie wiem co miał na celu Twój post Very Happy
Skoro jesteś takim znawcą i ekspertem naszej ligi czemu nie zabawiłeś sie w typera ostatniej tak ważnej kolejki? Przecież to dla Ciebie "pryszcz" skoro wszystko wiesz.
Poza tym w ostatniej kolejce też mogą paść zaskakujące wyniki. Liczę, iż Morgan wzniesie sie na wyżyny i pokona VT aby zająć 1 miejsce ... bardzo ważne pierwsze miejsce aby zostać pierwszym wygranym rundy zasadniczej Smile wiec 3 mam kciuki za Morgana.

Co to ostatniej kolejki... ZOT miał dobry finisz po perypetiach i problemach w środkowej fazie rozgrywek. Siarka przegrała "czwórkę" nieco wcześniej(mecz z Solarisem). Mecz z VT był emocjonujący w pierwszym secie, Siarka już prowadziła 17:12 bo równej i konsekwentnej grze. VT seriami tracił pkt po własnych błędach. W Siarce można pochwalić Michała i Kusia, którzy walczyli jak równy z równym w I secie.
Jeśli pierwszy set by padł łupem Siarkopolan w 2 secie byłoby jeszcze ciekawiej Wink
Drugi set to już gra troszkę podłamanej Siarki, która chwilami nie wierzyła w końcowy sukces. Tym bardziej po kilku ładnych dla oka akcji w wykonaniu VT Siarka pogodziła sie z porażką.
Tym samym VT "otworzył" furtkę ZOT-wi da "4" co skwapliwie wykorzystał.
Nie widziałem meczu Sfojak-Paragraf ...ciekaw jestem relacji z pierwszego seta gdyz niewiele brakowało ... Smile
Proszę o kilka zdań jeśli ktoś widział mecz.

rojam
Weteran

Posty: 123

PostWysłany: Czw 16:55, 11 Mar 2010    Temat postu:

KriSS co za sztuka przewidywać mecze ? Sztuką jest przewidywanie wyników końcowych na kilka miesięcy wcześniej!
A co do meczu Morgana z VT to wystarczy choć odrobina rozumu, aby przewidziec wynik! Finał wiadomy M-VT Very Happy

Ostatnio zmieniony przez rojam dnia Czw 20:52, 11 Mar 2010, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Pią 9:39, 12 Mar 2010    Temat postu:

Ja z niecierpliwością czekam na mecz Morgana z VT. W półfinale wydaje się, że najlepszym przeciwnikiem byłby Paragraf...... Na szczęście sport rządzi się swoimi prawami a dziwne kalkulacje już nieraz zostały ukarane.

Rycesz CzesłaF
Młodzik

Posty: 13

PostWysłany: Pią 10:19, 12 Mar 2010    Temat postu:

Paragraf Grom 2:0 Drużyna Gospodarzy już myślami są pewnie w top 4 i zwycięstwo będzie w tym meczy tylko formalnością.
[AZS ZOT Tarnobrzeg Sfojak 2:0 Jeśli AzS wygra to spotkanie 2:0 to zapewni sobie udział w play of. Sfojak udowodnił w poprzedniej kolejce ,że z każdą drużyną można powalczyć,ale młodzież z ZOT-u jest na fali i ciężko będzie z nimi podjąć wyrównaną walkę.
Siarkopolanie ViSAT 2:0 Siarkopolanie wygrają to spotkanie z przeciętniakiem ligi.
W.G. Morgan Volley Team Na sam koniec "finał"? Drużyna z VT zagrała dobry mecz w minionej kolejce wygrali z Siarkopolanami lecz sie meczyli strasznie! Morgan zaś z kolei pauzował i nabrał sił przez miesiąc przerwy. Wydaje się wyrównany mecz zobaczymy czy tak będzie czy np Morgan się podłoży by nie grać w półfinałach z AzS? To wszystko okaże się w przyszłą niedzielę ... Miejmy nadzieję ,że każda z drużyn włoży maximum swoich umiejętności i będziemy podziwiać być może tegorocznych "finalistów" ligi TALPS 09/10

KriSS
Weteran

Posty: 225

PostWysłany: Pią 11:37, 12 Mar 2010    Temat postu:

skoro już kilka miesięcy wstecz przewidziałes układ w tabeli i wyniki to nie ma co już dyskutować .. Very Happy Znasz sie jak nikt inny, wiec temat uważam za zamknięty do 11 i 18 kwietnia.