Posty: 420

Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pon 13:07, 20 Gru 2010    Temat postu:

Co racja to racja. Łatwo nie jest ale "do przodu" !! Paragraf i Siarkopolanie pokonani a są to z pewnością zespoły aspirujące do pierwszej czwórki więc nie jest źle.

Co do naszej gry to szczególnie chwiejność zagrywki i przyjęcia boli bo seriami oddajemy punkty w tych elementach. Postaramy się to poprawić w następnych meczach.

PostWysłany: Pon 13:46, 20 Gru 2010    Temat postu:

nie chce nas tłumaczyć ale wczoraj składu nie było praktycznie piątka... Sam musiałem grać chodz powinienem leżeć w domu z nogą w górze:P ale niestety musiałem grać bo reszta zespołu nie mogła przyjechac:/

PostWysłany: Pon 14:01, 20 Gru 2010    Temat postu:

I kto by się spodziewał takiej niespodzianki w postaci wygranego seta przez ekipę Straży z drużyną Paw-Budu ? Obstawiam, że jedynie najwierniejsi kibice zespołu Strażaków :d Za nami 5 kolejka, która pokazuje że nie ma pewniaków i każdy z każdym może powalczyć o wygraną. Tabela przedstawia się dosyć ciekawie można po cichu już typować drużyny które odegrają pierwsze skrzypce w walce o pierwszą czwórkę. Jednak trzeba mieć na uwadze całe 6 kolejek które przed nami i w nich się zapewne wiele wydarzy co będzie mialo swoje odzwierciedlenie w tabeli a więc pierwsi mogą zostać ostatnimi i na odwrót !:d

pieklas
Kandydat

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pon 16:13, 20 Gru 2010    Temat postu:

Albert nie ma co nas tłumaczyć bo graliśmy swoje nie lekceważąc przeciwnika. Natomiast przegranej pomógł trochę stolik sędziowski . Już tłumaczę na czym polega patent . Protokolantka zamiast pilnować protokołu i punktów bardzo pomaga sędziemu głównemu w sędziowaniu i przy stanie 20:17 dla stażaków zostały dopisane 2 pkt staraży nie mam pojęcia czy z premedytacją czy nie . Po przegranym secie poprosiliśmy sędziego głównego o sprawdzenie protokołu pod tym kontem. Pan Andrzej stwierdził że na tym etapie się nie da tego sprawdzić . I w ten sposób straciliśmy seta Smile.

Senior

Posty: 70

PostWysłany: Pon 21:11, 20 Gru 2010    Temat postu:

tego tematu nie chcialem poruszać Smile
Karol po to sie tłumacze żebyś miał pretekst do głupiej docinki:) pozdro:)

KriSS
Weteran

Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 225

PostWysłany: Wto 21:58, 21 Gru 2010    Temat postu:

Szczerze powiedziawszy to myślałem, że przy wyniku Straż Pożarna-Paw Bud jest jakis błąd! hehe nie wiem jak to możliwe ale wynik jest faktem. Moim zdaniem osłabiony Pawbud powinien dać sobie radę jeszcze z niedoświadczonymi strażakami. Stało sie inaczej, należy pochwalić i pogratulować strazy pożarnej. Inne wyniki raczej bez niespodzianek. Brawo dla Studentów, pokazali że w tym sezonie bardzo powaznie myślą o play-off. Wydaje mi sie, że zabraknie tam miejsca dla Paragrafu, choć z drugiej strony, wiele jeszcze sie wydarzy w tej rundzie.

pzdr Wink
życzę wszystkim koleżankom, kolegom i Waszym rodzinom ciepłych i rodzinnych Świąt!

robert2211
Weteran

Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 404

PostWysłany: Czw 9:30, 23 Gru 2010    Temat postu:

Ja jeszcze patrze z podziwem na Zielonych, którzy mieli problemy ze składem a tu: same sukcesy.

Maciek
Weteran

Posty: 124

PostWysłany: Czw 19:49, 23 Gru 2010    Temat postu:

dla mnie zagadką numer jeden, którą powinni się zając ludzie z National Aeronautics and Space Administration (NASA) jest forma a dokładnie jej brak w przypadku zespołu Paragraf. Zespół będący w poprzednim sezonie w pierwszej czwórce nawet w połowie nie gra tego co kiedyś ale trzymam kciuki, że wraz z nadchodzącym nowym rokiem przyjdzie lepsza dyspozycja a co za tym idzie i gra Smile Wesołych Świąt życze calej rodzinie talpsu !!:p

KriSS
Weteran

Posty: 225

PostWysłany: Pią 9:56, 24 Gru 2010    Temat postu:

Robert2211 jeśli chodzi o Zielonych to sam jestem zaskoczony naszymi wynikami i wysokim drugim miejscem. Nigdzie razem nie trenujemy, gdyby nie zgranie przez kilka lat "fundamentu" zielonych to nie byłoby tak wesoło. Nie wolno zapominać, że przed nami trudne mecze z zespołami z czołówki. Po tych meczach bedzie można powiedzieć coś więcej czy małe eksperymenty ze składem wypaliły w tym sezonie czy bedziemy musieli zapomnieć o sukcesie sprzed roku.
Jesteśmy już na półmetku rundy gdzie sześć drużyn ma szanse gry w play-off i na pewno nie odpuści Smile

Sądząc po wyniku Morgan-Visat przegraliście ale chyba po dobrej grze, nie wiem jak to wyglądało faktycznie. Co do meczu z Gromem to był podejrzewam wypadek przy pracy Razz