Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: TBG

PostWysłany: Sob 13:18, 08 Sty 2011    Temat postu: VI KOLEJKA TALPS

juz jutro VI kolejka TALPS a wiec mozna pokusic sie o jakies typy Wink

Sfojak - Wielowies -> licze na mila niespodzianke ze strony Sfojaka:) urwany set tez mnie usatysfakcjonuje;) 1:2

VT - Grom -> patrzac na forme VT mozna spodziewac sie ciekawego pojedynku, Grom jezeli zagra "swoje" bez bledow w zagrywce moze pokusic sie o urwanie seta;) 2:1

Paw Bud - Paragraf -> lider tabeli podejmuje jedna z lepszych ekip poprzedniego sezonu. co prawda ostatnio paragraf nie gra rewelacyjnie ale wciaz stac ta ekipe na twarda walke nawet z Paw Budem... 2:0

Morgan - Student -> napisze krótko... lepiej zeby bylo 0:2 , jak nie to pan Z. ma u mnie "minusa" Wink

Zieloni - Visat -> jezeli Zieloni beda w optymalnym skladzie nie widze innego wyniku jak 2:0 dla nich , ale z ich skladem bywalo roznie w tym sezonie wiec wszystko zalezec bedzie wlasnie od tego czynnika;p tak czy tak stawiam 2:0

Siarkopolanie - Straż -> mam nadzieje ze w tym meczu Straz nie wzniesie sie na wyzyny swoich mozliwosci i nie powalczy z Siarkopolanami tak jak z Paw Budem Wink 2:0

sfojak wielowieś 1-2
volley - grom 2-0(jesli będzie 6do gry..)

PostWysłany: Nie 1:21, 09 Sty 2011    Temat postu:

Przed nami VI kolejka w której podejrzewam każdej ekipie będzie ciężko o zgarnięcie trzech punktów na swoje konto z uwagi na wyrównany poziom drużyn które ze sobą będą walczyć. Osobiście widze to tak ...

sfojak wielowieś 0-2
Paw-bud - paragraf 2-1 ps. z uwagi na ścick w tabeli nie mam nic przeciwko jeśli w tym spotkaniu nastąpi podział punktów ;d
Morgan-Student 0-2 druzyna Studentów jest zbyt mocno zdeterminowana i mam nadzieje ze to na tyle aby zgarnac cale 3 punkty i jeszcze bardziej umocnić się w czubie tabeli

Maciek
Weteran

Posty: 124

PostWysłany: Pon 1:31, 10 Sty 2011    Temat postu:

Czemu to forum takie ciche ? nikt nic nie pisze nie komentuje nie dzieli sie wrazeniami doslownie glucho pusto... swiszczy nuda

neo_tbg
Weteran

Posty: 503

Skąd: TBG

PostWysłany: Pon 13:46, 10 Sty 2011    Temat postu:

Sfojak - wielowies -> meczu nie widzialem a wynik do przewidzenia;p 0:2

VT -Grom ->meczu rowniez nie widzialem. Tu spodziewalem sie wiekszej walki ze strony Gromu ale coz wynik 2:0 moze cieszyc tylko Vt z racji jako to ich pierwsza wygrana w sezonie...

Paw-Bud - Paragraf -> no i tu zrobilo sie gorąco! Wink oczywiscie na plus! lider tabeli przegral z nieobliczalna ekipa Paragrafu;) na wygrana paragrafu zlozylo sie kilka czynnikow: podkreslam moze zlekcewazenie przeciwnika przez Paw-Bud, dobra zagrywka, dobra gra na siatce i doping ktory momentami byl nawet głosny heh Wink wg mnie Paragraf zasluzenie wygral ten mecz 1:2 Wink

Morgan - Student -> kolejny szlagierowy pojedynek dwoch ekip walczacych o play offy Wink sam mialem nadzieje na to ze Studenci uporaja sie z Morganem w dwoch setach ale nie obylo sie bez walki i zacietego spotkania ktore zakonczylo sie wygranym tiebreakiem przez Studentow;) ciekawe widowisko trzeba przyznac Wink

Zieloni - Visat -> Zieloni w (chyba) pełnym skladzie graja bardzo dobrze co widac bylo w meczu z Visatem. Visat zas to jeden wielki haos na boisku... na moje oko brakuje pewnego i twardego przywodcy! Wink wynik 2:0, do przewidzenia.

Siarkopolanie - Straż Pozarna -> jezeli Siarkopolanie chca jeszcze walczyc o play offy nie moga sobie pozwolic na zadne straty punktowe. kazda wygrana niezaleznie od przeciwnika jest bardzo wazna. w tym starciu jedynie w pierwszym secie Straz "powalczyla" z nerwowo grajacymi Siarkopolanami: 21:25. W drugim zas istny pogrom Siarkopolan do 5 Smile wynik rowniez do przewidzenia: 0:2 Wink

jak taka nuda Maciek to napisz cos od siebie;)

Ostatnio zmieniony przez neo_tbg dnia Pon 13:49, 10 Sty 2011, w całości zmieniany 2 razy
Szczypior
Młodzik

Posty: 16

PostWysłany: Pon 15:57, 10 Sty 2011    Temat postu:

Sfojak - Wielowieś - meczu nie widziałem wynik do przewidzenia, chociaż liczyłem na to że Sfojak urwie seta.
VT - Grom mecz bez emocji Grom bez wiary w zwycięstwo, co bezlitośnie obnażył VT.
Paw Bud - Paragraf - ambitnie walczący Paragraf pokazał, że gra sie do końca. Zasłużona wygrana i zarazem niespodzianka. Gratulacje dla Paragrafu za walkę i ambicję.
Morgan - Student - w moim przekonaniu mecz bardzo słaby jeśli chodzi o drużynę Studentów. Problem z zagrywką a'la trzepak (kolejny mecz z rzędu). Jeśli do Morgana dołączyłyby wojska zacieżne z Rzeszowa mecz ułożyłby się inaczej. Jednak w tym meczu Studenci pokazali wolę walki szkoda tylko że w 3 setach. Janek jako manager musi zacząć ciąć premię meczową za zagrywkę.
Zieloni - Visat mecz do przewidzenia. Zieloni w optymalnym składzie to główny pretendent do I miejsca bezapelacyjnie.
Straż - Siarkopolanie - po wzmocnieniu przez Orzecha Siarka nie do zatrzymania w szlagierze kolejki ;>

PostWysłany: Pon 18:47, 10 Sty 2011    Temat postu:

Kolejka z jedną dużą niespodzianką, którą sprawił Paragraf. Morgan z poprawną grą miał dużą szansę na zwycięstwo 2;0, przegrali "wygranego" pierwszego seta, a w trzecim brakło "starszym panom" siły aby pokonać młodzież i przy stanie 8:9 popełnili cztery proste błędy w jednym ustawieniu.

Ostatnio zmieniony przez rojam dnia Pon 20:19, 10 Sty 2011, w całości zmieniany 2 razy
rojam
Weteran

Posty: 123

PostWysłany: Pon 20:16, 10 Sty 2011    Temat postu:

Czyż mi się zdawało, że były w południe wyniki 6 kolejki?
Co się z nimi stało? Crying or Very sad

Dzanek

Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 420

PostWysłany: Pon 22:51, 10 Sty 2011    Temat postu:

Hej,

Wyniki są na stronie tak samo jak tabela od około godziny 11-00 Smile Być może konieczne odświeżenie strony poprzez CTRL+R lub jeśli to Firefox można jeszcze spróbować odświeżyć Cache przeglądarki za pomocą CTRL+SHIFT+R.

Pozdrawiam,
dzanek

Maciek
Weteran

Posty: 124

PostWysłany: Wto 10:31, 11 Sty 2011    Temat postu:

Żeby nie było, że tylko narzekam o braku zaangażowania forumowiczów w życie naszej strony więc i ja dodam kilka komentarzy i spostrzeżeń na temat minionej kolejki Smile

sfojak wielowieś ; pierwszego spotkania nie widziałem, mecz zakończony wynikiem 2:0 dla drużyny wielowsi ale czy do końca wynik do przewidzenia? Sądząc po wygranym pierwszym secie do 15 może i tak ale w drugim to wszystko nie było pewnie takie oczywiste skoro set dograny na przewagi.

volley - grom ; volley odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie przypisując sobie trzy punkty na konto. Brawo Volley! tylko dlaczego tak późno? Chłopaki 9 miejsce w tabeli na półmetku rozgrywek to chyba nie to co was satysfakcjonuje a więc do roboty jest jeszcze czas i na tyle meczy aby zatrzeć zły początek sezonu i powalczyć o wyższe miejsce. To nie ta sama drużyna co sezon temu ale nie można wszystkiego zganiać na braki kadrowe. ps. gratuluje wygranej Smile

Paw-bud - paragraf ; tak jak pisałem w jednym z ostatnich postów goście z National Aeronautics and Space Administration wzięli chyba pod lupę formę drużyny Paragraf i coś zadziałali w tym temacie:) Paragral wkońcu zagrał tak jak potrafi przypomniał sobie jak się wygrywa z najmocniejszymi i to zrobił. W myśl przysłowia lepiej późno niż wcale dobrze się stało że wygrali ten mecz przełamując nie moc wygrywania z mocnymi ekipami w tym sezonie ale i sprawiając, że w tabeli na samej górze co raz ciekawiej.

Morgan-Student ; miały być fajerwerki a jak dla mnie nie było nawet zimnych ogni... mecz z ogromną liczbą błędów własnych przeplatany jedynie raz na jakiś czas dłuższą wymianą co zrekompensowało w pewnym stopniu słaby poziom tego spotkania

Zieloni - Visat ; meczu nie widziałem ze względu na brak czasu chociaż został bym z przyjemnością i oglądnął jak w tym sezonie gra AZS. Po wyniku widzę, że Zieloni kontrolowali sytuacje na boisku i bez problemu zaliczyli kolejną wygraną windując tym samym na lidera Talpsu. Literka A literka Z literka S jak ZIELONI :d brawo chłopaki !

Straż-Siarka ; Siarka zaczęła pościg za pierwszą czwórką i nie może sobie pozwolić na stratę chociażby jednego punktu w drodze do play off, nie będzie łatwo bo po piętach depcze im Morgan i z dwu punktową stratą Wielowieś czycha na jak najlepsze miejsce debiutując w tych rozgrywkach. Osobiście wydaję mi się jednak, że to z Morgan będzie największym zagrożeniem ich występów w półfinałach (chyba, że Paragraf zmotywowany ostatnią wygraną zacznie wygrywać wszystko co przed nimi i nie odpuści walki o najwyższe cele a więc mistrzostwo).

rojam
Weteran

Posty: 123

PostWysłany: Wto 11:37, 11 Sty 2011    Temat postu:

Dzięki Dzanek, jest OK!
W tabeli obecnie prowadzą Zieloni, jednak jak do tej pory nie mieli wymagających przeciwników. W następnej kolejce okaże się jaki faktyczny poziom reprezentują obecni liderzy. Życzę im sukcesu i bardzo dobrego pojedynku ze Studentami. Question

Ostatnio zmieniony przez rojam dnia Wto 17:07, 11 Sty 2011, w całości zmieniany 1 raz
KriSS
Weteran

Posty: 225

PostWysłany: Wto 23:31, 11 Sty 2011    Temat postu:

Co do minionej kolejki ...
Paragraf udowodnił, że potrafi grać i wygrywać z najlepszymi, być może bedą jedyną drużyną, która pokona w tym sezonie Paw-Bud. Duże brawa!

Brawa też dla Studentów za pokonanie Morgana i za wykonanie znacznego kroku do finałowej czwórki.
Mecz z Morganem mi sie podobał, dużo ciekawych szybkich akcji, Morgan mi sie podobał w obronie a Student w ataku Wink

Zieloni-Visat ...dziwny mecz, mało walki, słabe i nudne widowisko, Visat miał problem ze sobą a nie z przeciwnikiem.

Mecze wkraczają w decydujący etap, myślę że za 2 max 3 kolejki wiele sie wyjaśni chociaż mecze pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych Wink

Kto sie czuje na siłach może obstawiać drużyny finałowe.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Strona Główna -> Dyskusje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.