Wyniki - TALPS "Junior" - Grupa Męska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Kriss23

PostWysłany: Pon 23:18, 14 Maj 2007    Temat postu:

Przypominam zainteresowanym, że w środe o godzinie 18:20 na małej sali w SP 10 odbedzie sie mecz pomiędzy PKS Wspólnotą a UKS Jedynką. Zmiana godz. jest spowodfowana zmianą godziny wynajmowania sali, zapraszam wszystkich kibiców i sympatyków drużyn, do zobaczenia ...
robert2211
Weteran

Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 404

Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Wto 13:06, 15 Maj 2007    Temat postu:

Wczoraj Druzyna Budowlanki nie zgłosila sie na mecz z SKS Górnik. Wynik meczu 2:0 (50:0) dla SKS Górnik. Zarząd Ligi rozpatrzy ewentualnośc dyskwalifikacji drużyny UKS Budowlanka z rozgrywek TALPS JUNIOR 2 walkowery.

robert2211
Weteran

Posty: 404

PostWysłany: Wto 13:09, 15 Maj 2007    Temat postu:

Wynik Meczu Jachowicz - UKS Orbity 2-1 (21-25,25-18,12-15) Jednocześnie informuję, że Zarząd Ligi rozpatruje protest w sprawie występowania w drużynie Jachowicz zawodnika nieuprawnionego do gry

Ku$zA
Weteran

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 129

Skąd: brać te pieniądze?

PostWysłany: Śro 19:13, 16 Maj 2007    Temat postu:

no i co postanowił zarząd? W regulaminie napisane jest, że w druzynie moze grac rodzina i opiekunowie. "Nieuprawniony" zawodnik był właśnbie rodziną jednego z "uprawnionych " zawodnikow! Wiec nie bardzo widze problem ?

Dzanek

Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 420

Pomógł: 3 razy

PostWysłany: Śro 20:12, 16 Maj 2007    Temat postu:

PKS Wspólnota - UKS Jedynka 2-1 (25-23, 22-25, 15-13)

pozdro,
dzanek

Kriss23

PostWysłany: Śro 22:37, 16 Maj 2007    Temat postu:

do Kuszy Smile ale pod warunkiem że zawodnik grający z rodziny został wcześniej zgłoszony w danej drużynie i nie został zgłodzony w innej:) chyba tutaj nalezy szukać problemu , pzdr
Kriss23

PostWysłany: Śro 23:04, 16 Maj 2007    Temat postu:

I SLO - UKS Orbity 2:1 (25:21, 19-25, 15:9)

PostWysłany: Pią 11:05, 18 Maj 2007    Temat postu:

Drogi "Kuszo" Regulamin to regulamin - zawodnik nie może występować w rozgrywkach TALPS w dwóch drużynach w jednym sezonie - tak mówi regulamin. Nie jest to zależne od tego czy wcześniej wyraziły zgodę na to obie drużyny czy nie. Bo jeżeli tak mamy traktowac te rozgrywki (tzn. nie poważnie) to możemy przed meczem umówić sie na końcowy wynik i nie będzie potrzeby grania. I tak, w nasz regulamin nie jest bardzo restrykcyjny więc przestrzeganie jego zapisów nie powinno stanowić problemu dla ludzi inteligentnych za jakich uważam brać siatkarską, chyba że ktoś próbuje grać w siatkówkę zapominając o tym że nie robi się tego dla popisów tylko z zamiłowania.
A oficjalnie mogę powiedzieć, że jeżeli tylko Zarząd ustali stanowisko w sprawie tego sporu to zostanie ono przekazane w oficjalnej formie.
PS.
Więcej sportu i zaangażowania a mniej emocji i kombinacji a wszystko będzie układało się tak jak należy.

robert2211
Weteran

Posty: 404

PostWysłany: Sob 12:35, 19 Maj 2007    Temat postu:

W związku z protestem UKS ORBITY Zarząd TALPS postanowił uznać wynik powtórzonego meczu pomiędzy UKS ORBITY a JACHOWICZ.
Wynik Meczu UKS Orbity Jachowicz 1-2 (24-26,25-15,11-15)

Karolus
Młodzik

Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 21

PostWysłany: Śro 19:00, 23 Maj 2007    Temat postu:

kolejny walkower... UKS Jedynka-No Names 2:0 (25:0 ; 25:0)

Dzanek

Posty: 420

PostWysłany: Czw 8:36, 24 Maj 2007    Temat postu:

SKS Górnik - Jachowicz 1-2 (25-15, 25-27, 8-15)

dzanek

Kriss23

PostWysłany: Czw 8:58, 24 Maj 2007    Temat postu:

I SLO - UKS "Bartosz" 2:0 (25-14, 25:23)

Pierwszy set bez historii, drużyna I SLO miała wyraźna przewage w każdym elemencie, natomiast zawodnicy z "Bartoszy" popełniali mnóstwo błędów własnych. Drugi set zaczął sie od lekkiej przewagi "Bartoszy", który zagrali "o niebo" lepiej, ich gra juz prezentowała sie lepiej ale ... chyba doświadczenie wzięło górę i mecz zakończył sie wygraną I SLO.
Ku$zA
Weteran

Posty: 129

PostWysłany: Czw 17:40, 24 Maj 2007    Temat postu:

Dobry mecz na wysokim poziomie, jednak obydwie drużyny nie ustrzegły się fatalnych, prostych błędów, które kosztowały ich stratą punktu.
I set.
Zawodnicy SKS Górnik zaczęli od mocnego uderzenia. Już na samym początku wyśrubowali sobie 4 punkty przewagi. Przy stanie 14:10 cos przestało działać w drużynie Jachowiczy i do samego końca nie potrafili nawiązać kontaktu z dobrze dysponowaną drużyną Górnika. Ostatecznie I seta wygrywa SKS Górnik 25:15
II set.
Od początku bardzo wyrównana gra, z lekką przewagą Jachowiczy, którzy zmienili styl gry i zaczęli grać na jednego rozgrywającego. Przyniosło to wiele korzyści, Jachowicze przez cały set mieli jedno, dwupunktową przewagę, którą dowieźli prawie do końca. Przy stanie 24:23 dla Jachowiczy, zagrywke popsuł zawodnik Jachowiczy i mieliśmy remis. Ostatecznie w końcówce więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy Jachowiczy i mieliśmy 1:1. O tym kto wygrał zadecydował tie break.
III set.
Od początku bardzo mocne uderzenie Jachowiczy. Przy stanie 4 : 0 trener "Górników" miał już wykorzystane 2 czasy i zostało czekanie na poprawe gry zawodników. Te 2 przerwy nie przyniosły jednak żadnej poprawy w grze Górników. Jachowicz systematycznie powiększał przewagę, w pewnym momencie było już 12:6, ostatecznie Jachowicz wygrał 15:8, tym samym wygrywając mecz w stosunku 2:1.