PostWysłany: Śro 21:26, 14 Mar 2007    Temat postu:

SKS Górnik - PKS Wspólnota 1-2 (25-22, 12-25, 9-15)

Weteran

Posty: 404

PostWysłany: Pią 20:23, 16 Mar 2007    Temat postu:

Kolejny mecz za nami - tym razem UKS ORBITY z UKS Jedynka 2:0 (25-21, 25-23).
Był to mecz na dobrym poziomie, były akcje które mogły podobać się licznie zgromadzonej publiczności. W pierwszym secie obie drużyny na przemian obejmowały prowadzenie, jednak pod koniec seta jedynka popełniła za dużo własnych błędów i skończyło się na 25-21 dla Orbit. W drugim secie Jedynka zaczęła od mocnego uderzenia i po paru chwilach prowadziła już 4:0. Ale Orbity pozbierały się z pierwszego szoku i zaczęły nadrabiać straty i za chwile objęli prowadzenie. Kontrolowali przebieg spotkania do 22 punktu, mając bezpieczną 5 punktową przewagę. Gdy wydawało się że to koniec, wtedy o sobie przypomnieli zawodnicy Jedynki i nadrobili straty, niestety nie udało im się wyrównać. Mimo błędów w zagrywce zawodników Orbit, potrafili sie oni jeszcze pozbierać i wygrać do 23. Na szczególna pochwałę w obu drużynach, zasługują zawodnicy na co dzień trenujący u Pawła Dudy w drużynie Kadetów. Oczywiście pozostali zawodnicy też grali dobrze, pokazali wolę walki i umiejętność gry w siatkówkę Widać było na boisku że obie drużyny są już po pierwszej rundzie rozgrywek i prezentują się na parkiecie zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu.
Pozdrawiam wszystkich kibiców zgromadzonych na meczu, muszę przyznać, że w dwójce nie tylko potrafią grać w siatkówkę ale mają także zagorzałych fanów siatkówki.

Jaca

PostWysłany: Pon 19:26, 02 Kwi 2007    Temat postu: pierwsza czwórka :D

Mam do Pana Roberta małe zapytanie, a mianowicie jak będą rozstrzygane mecze finałowe o I miejsce i o III ? Czy będzie 1-2 , 3-4 .Czy będzie tak jak w grupie senior 1-4 i 2-3 w ramach play-off ?

Wynik Kolejny
SKS Górnik - UKS Jedynka 1-2 (22-25, 25-19, 13-15)

A mecz Budowlanka No Names znów po grudach (jakieś fatum czy co?).

Dzanek

Posty: 420

PostWysłany: Śro 19:00, 25 Kwi 2007    Temat postu:

Mecze z dziś:

UKS Jedynka - UKS Budowlanka 2-0 (25-0, 25-0) w.o. Budowlanka w zdekompletowanym składzie.

No Names - Jachowicze - mecz nie odbył się, przyczyna nieznana. Sędzie pojawił się w szkole i nikogo nie zastał. Nikt nie zgłaszał przełożenia więc prawdopodobnie wynik meczu zostanie zweryfikowany jako walkower obustronny. Info wkrótce

Jak widać chyba doszło do zmęczenia/zniechęcenia drużyn. To smuci. Apeluje o mobilizacje !!

dzanek

ktoś

PostWysłany: Śro 20:37, 25 Kwi 2007    Temat postu:

wkurza mnie to !! bede sie kłócił jak nie bedzie walkowera obustronnego .. !! nie może być inaczj , jak Budowlanka dostaje walko to inni tez powinni sie do tego dopasować !! wtedy Budowlanka bedzie miała szanse jakielkolwiek na 1 miejsce
Jaca

PostWysłany: Śro 20:40, 25 Kwi 2007    Temat postu:

Przypomnę , że drużyna Budowlanki rozegrała mecz w 4 OSOBY i wygrala z z gim Jedynką wynikiem 2:0 (25:21,25:23) hahahaha !! Very Happy Cool Cool Cool Cool

PostWysłany: Czw 6:36, 26 Kwi 2007    Temat postu:

towarzysko wygrala a tak to walkower dla jedynki jest 2:0 (25:0 25:0)
Karolus
Młodzik

Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 21

PostWysłany: Czw 16:56, 10 Maj 2007    Temat postu:

UKS Jedynka-ISLO 2:0 punktow nie pamietam Very Happy ale jak tylko sie dowiem to wrzucam odrazu Smile

Kriss23

PostWysłany: Czw 17:23, 10 Maj 2007    Temat postu: UKS Jedynka - I SLO 2:0 (25:22, 25:22)

UKS Jedynka - I SLO 2:0 (25:22, 25:22)
Bardzo ciekawy i emocjonujący mecz Smile Brawa dla drużyny UKS Jedynki za podjęcie walki i pokazanie sporych umiejętności i woli walki nawet z drużynami teoretycznie mocniejszymi. Uczniowie I SLo chyba za ulgowo potraktowali przeciwników co sie na nich srogo zemściło :/
Ku$zA
Weteran

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 129

Skąd: brać te pieniądze?

PostWysłany: Pon 22:21, 14 Maj 2007    Temat postu:

UKS ORBITY - Jachowicz 1:2 (25:23, 18:25,11:15)

Pierwszy set wyrównana walka do stanu 10:8 dla Jachowicza. Wtedy Jachowicze odskoczyli na 6 pkt(16:Cool. Przy stanie 19 : 11 Jachowicze stanęli w miejscu i nie potrafili przyjąć dobrej zagrywki zawodnika Orbit. Dopiero przy stanie 19:18 Jachowicze zdobyli punkt. Jednak mimo walki na boisku Jachowicze przegrali pierwszego seta 25:23. Drugi set to zdecydowane uderzenie Jachowiczów, którzy od początku kontrolowali przebieg partii. Wygrali pewnie do 18. Tie break to dosyć wyrównana walka. Orbity zaczęły od mocnego ataku. Przy stanie 3:0 dla Gimnazjalistów, coś w nich stanęło, nie potrafili skończyć akcji skutecznym atakiem.Jachowicze wyszli na 2 punktowe prowadzenie 5:3. Jednak wtedy w ich szeregi wdarł się kryzys i przy zmianie stron przechodzili na drugą stronę przegrywając 8:7. Końcówka seta, toczącego się do 15, zdecydowanie należała do zawodników Jachowicza, którzy prowadzili 13:8, by ostatecznie wygrać 15:11.
Spotkanie mogło sie podobać. Mimo ,że zawodnicy obu drużyn popełniali wiele błędów, stworzyli dobrą atmosferę i zaprezentowali ogromną wolę walki Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)