KriSS
Weteran

Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 225

PostWysłany: Sob 11:03, 07 Lut 2009    Temat postu: VIII kolejka TALPS 22.02.2009r

Witam, proponuje zacząć dyskusje na temat najbliższej VIII kolejki Talps która odbędzie sie 22 lutego Smile Po miesięcznej przerwie wszystkie zespoły szlifują formę na nadchodzące mecze co zwiastuje nie małe emocje, a kto bedzie Waszym faworytem w najbliższych meczach, jest w czym wybierać Very Happy Pozdrawiam.

Volley Team - AZS PWSZ 2:0
Paragraf - Sfojak 2:1 (jeśli Paragraf zagra słabiej to Sfojak w tie-breaku wygra ten mecz)
Morgan - Siarkopolanie 2:1
Visat - Grom 2:0
Neiko Plus Student - AZS ZOT 1:2

Ostatnio zmieniony przez szubek dnia Sob 19:31, 07 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

Volley Team - AZS PWSZ 2:0 szybki mecz
Paragraf - Sfojak 2:0 brak jednego zawodnika w przypadku Sfojaka to duza strata szczegolnie gdyz nieobecny zawodnik jako jedyny umial rzucic wlasciwa pilke dla macka Smile
Morgan - Siarkopolanie 2:0 jak dla mnie morgan w tym sezonie nie do ugryzienia ale chcialbym sie mylic Smile
Visat - Grom 2:0 zobaczymy jak to bedzie Smile
Neiko Plus Student - AZS ZOT 1:2 studenci zmobilizowani na ten mecz beda walczyc do upadlego ale wedlug mnie tej walki starczy im do wygrania tylko seta Sad

michal_tbg
Junior

Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 67

Skąd: Tbg / Krk

PostWysłany: Nie 14:00, 08 Lut 2009    Temat postu: Re: VIII kolejka TALPS 22.02.2009r

Volley Team - AZS PWSZ
Szybkie 2:0..

Paragraf -Sfojak
Paragraf zeby zachowac jeszcze jakiekolwiek szanse na awans do playoff musi wygrac i to bez straty seta. Mysle ze tak sie stanie. Sam Maciek meczu nie wygra.. 2:0 Paragraf

Morgan - Siarkopolanie
Mecz odwiecznych rywali Wink Druzyny znaja sie na wylot, chociazby ze wspolnych treningow.. Ciezko czymkolwiek zaskoczyc przeciwnika, o wyniku zadecyduje pewnie dyspozycja dnia... 2:0 Siarkopolanie Wink

Visat - Grom
Mysle ze mecz bez historii.. 2:0

Neiko Plus Student - AZS ZOT
Kolejny bardzo ciekawy pojedynek. AZS przegrywajac w tym meczu moze sobie skomplikowac droge do playoffow i w ostaniej kolejce walczyc w bezposrednim pojedynku z Paragrafem Wink Mysle ze Studentow stac na nawiazanie walki z zeszlorocznymi aczkolwiek teraz troche slabiej grajacymi mistrzami. Typ.. mimo wszystko 1:2

KriSS
Weteran

Posty: 225

PostWysłany: Czw 8:58, 19 Lut 2009    Temat postu:

Mecz bez historii, 2:0
Dwie drużyny, które stać na wygraną nawet 2:0 lub 0:2, Pragraf jeśli chce myśleć o wejściu do play-off musi ten mecz wygrać, najlepiej w stosunku 2:0, natomiast zawodnicy Sfojaka po ostatnim dobrym występie bedą chcieli udowodnic że to nie przypadek, iż napędzili stracha AZS ZOT Very Happy typ: 2:1
Pojedynek odwiecznych rywali Very Happy To prawie jak pojedynki widzewa z legią ! Wink Faworytem jest Morgan, ale liczne na delikatne potknięcie Smile 1:2 dla Siarki
Visat nie powinien mieć problemów z pokonaniem Gromu, choć Grom potrafi czasem napsuć krwi Smile 2:0
Cięzko jest cokolwiek napisać, obie drużyny chcą wygrać. Studenci walczą o jak najlepsze miejsce oraz o prestiż, ZOT natomiast wygraną 2:0 lub 2:1 przybliży sie do fazy play-off. typ 1:2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.