PostWysłany: Nie 20:29, 18 Sty 2009    Temat postu: po VII kolejce

Posty: 503

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: TBG

PostWysłany: Nie 20:58, 18 Sty 2009    Temat postu:

no slyszalem wlasnie ze Sfojak "uciał" seta "Zielonym" co mnie zdziwiło ;p i ze ogolnie przebieg meczu byl calkiem inny jak zakladali i typowali to wczesniej ludzie z grona siatkarskiego Smile dobrze chociaz ze nie bylo w tym meczu wiekszej niespodzianki niz set wygrany przez Sfojak :p a pozostale mecze wedle wczesniejszych typowan Smile

Szczypior
Młodzik

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 16

PostWysłany: Nie 21:35, 18 Sty 2009    Temat postu:

Widziałem tylko 3 mecze:
Visat - AZS PWSZ - Mecz zgodnie z oczekiwaniami, tylko w początkowych momentach drużyna PWZS popisywała sie ładnymi akcjami i wydawało się że może coś ugrać. W końcówkach góre brało doświadczenie Visatu i to własnie ta drużyna zgarneła komplet punktów.
Volley Team - Student - z pozycji grającego mogę jedynie napisać, iż pierwszy set mógł się podobać kibicom nie brakowało dobrych akcji, końcówka seta także emocjonująca. Drugi set to już spokojna gra drużyny VT, która pewna zwycięstwa grała już kombinacyjne akcje. Gratuluje chłopakom z VT. Ocene gry Studenta zostawiam innym
Morgan - Paragraf - początek pierwszego seta zapowiadał emocje jednak jak to bywa maszyna do wygrywania zaczeła grać swoje, rozpedzała się z punktu na punkt i pokazała jak powinna gra wygladać. Drużyna Paragrafu z mocno wzmocnioną ławką rezerwowych oraz trenerów niestety nie dała rady lepiej dysponowanemu Morganowi
Ostatniego meczu nie widziałem lecz to co piszą koledzy znowu zamiesza w typerze i pokazuje iż Sfojak może jeszcze komuś urwać ważne punkty, które mogą być bardzo wazne w ostatecznym rozrachunku. Brawo Sfojak

Maciek
Weteran

Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 124

PostWysłany: Nie 22:43, 18 Sty 2009    Temat postu:

Mam ogromną prośbę do wszystkich piszących Smile Powstrzymajcie się od komentarzy typu "Sfojak urwał seta" itp. O wygranej seta nie decyduje jedna piłka bądź przypadkowa akcja. w meczu z AZS od pierwszej piłki zagraliśmy zmotywowani(nie ominęły nasz problemy kadrowe nie dość ze graliśmy bez ławki rezerwowych to jeszcze zabrakło dwóch podstawowych graczy) ale nasza determinacja przyniosła oczekiwany skutek i był fragment seta kiedy prowadziliśmy nawet przewagą 8 punktów więc tu chyba nie ma mowy o jakimś przypadku. Drugi set z kolei to już dobra gra rywali i masa popełnionych przez nas niewymuszonych błędów. Początek trzeciego seta toczył sie pod nasze dyktando ale w końcówce popsute zagrywki i "głupie" błędy własne przełożyły się na wynik i tym sposobem mecz zakończył się w stosunku 2:1 dla AZS. Gratuluję zawodnikom drużyny przeciwnej walki, zaangażowania w grę jak i samej wygranej Smile

YoZiom
Weteran

Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 138

Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie 23:17, 18 Sty 2009    Temat postu:

hmmm ja ze swojego punktu widzenia mogę powiedzieć ze mecz Visatu z Azs Pwsz to dla mnie mecz raczej bez historii. pierwszy set w miare wyrównany drugi to juz całkowity blamanż pwszu. I mozna sie przkonać czym byłby Visat bez kaltona, który do tej drużyny wrosi ogrom. brawo visat.
volley student hmmm niewiadomo jakby potoczył sie mecz gdyby nie ta przegrana końcówka przez studentów... cóż 2gi set zabójczy w wykonaniu volleya i to oni odniesli pewną wygranąWink gratulacje.
morgan paragraf. paragraf moze nie gra jakiejś rewelacyjnej siatkówki, grają prosto żadnych kombinacji przyjęcie wystawa i atak, ale to jest bardzo skuteczne. dzisiaj drużyna morgana aż gotowała się w pierwszym secie gdy paragraf miał kilku punktową przewagę a morgan nie kończył kolejnych akcji, lecz doswiadczenie i ogranie wzięło górę i set zakończył się zwycięstwem morgana do 19. drugi set juz bez histori, paragraf sie poddał i mecz się zakoczył pewnym 2:0
hm na koniec ostatni mecz, azsu ze sfojakiem. zdziwiła mnie postawa sfojaka, maciek bardzo dobrze pociągnął swoją drużynę która w pierwszym secie mozna powiedzieć rozniosła? tak mozna powiedzieć patrząc na gre zielonych w pierwszym secie. drugi set to niewymuszone błędy sfojaka a w trzecim secie wszystko mogło sie zdarzyć i wygrało szczęscie tak naprawde;))
ogólnie mozna nazważ ze nie była to jakaś rewelacyjna kolejka, raczej zwykłaVery Happy to mój punkt widzenia meczu siarki nie widziałem;)

ULKS Chobrzany Albert
Senior

Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 70

Skąd: Chobrzany

PostWysłany: Pon 0:11, 19 Sty 2009    Temat postu:

ja niestety tylko jeden mecz widziałem jako zawodnik:P w 1 secie brak naszej rozgrzewki troszkę się spóźniliśmy Smile myśle że z meczu na mecz coraz bardziej sie zgrywamy dziekuje studentowi za fajna gre i pozdrawiam:)

szubek
Młodzik

Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 21

PostWysłany: Wto 11:08, 20 Sty 2009    Temat postu:

widziałem tylko 2 mecze:
PWSZ - Visat niestety walki starczyło na połowę 1 seta, kiedy to PWSZ grali punkt za punkt, potem gra się posypała, błędy w przyjęciu i rozegraniu i... wiadomo.
Volley Team - Student tak jak pisałem w poprzednim temacie, studenci mieli szansę chociaż na 1 seta, gdyby nie banalne błędy to by go dość wysoko wygrali. Volley Team grali jakby dopiero wyszli z szatni Razz w drugim secie grę prowadzili już tylko Volley Team.

Ostatnio zmieniony przez szubek dnia Wto 11:09, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

VT - STUDENT
Pierwszy set moim zdaniem zadecydował o dalszym przebiegu gry. Gdyby Student lepiej rozegrał końcówkę seta pierwszego, na pewno zawodnicy Studenta weszli by na następną partie bardziej 'nabuzowani' i podbudowani, a zamiast tego grali bez, tak potrzebnej, determinacji.
A VT jak już kiedyś wspomniałem rozkręca się z meczu na mecz. Mogą być ciekawym przeciwnikiem w pół finałach.
PARAGRAF - MORGAN
Paragraf nigdy nie leżał Morganowi, to jest fakt. Jednak w tym meczu prócz nerwowego fragmentu pierwszego seta, Morgan raczej kontrolował sytuacje, choć łatwo nie było przy 'dużej presji' ze strony 'trenerów' - motywatorów Paragrafu.
Presje tą odczuwaną nie tylko przez zawodników, lecz również przez ekipę sędziowską. Ale tego typu rzeczy dają smaczka, każdej potyczce Morgana. Dlatego też wielkie podziękowania dla owej grupki kibiców, jakby nie Wy wygrana nie smakowała by tak bardzo!

PostWysłany: Śro 23:01, 21 Sty 2009    Temat postu:

ogolnie podsumowujac to kolejka z jedna niespodzianka (sfojak)
a 2 niespodzianka to ze boski powrocil na forum i zamierza pilnie uczestniczyc w dyskusjach Smile

PostWysłany: Sob 12:22, 24 Sty 2009    Temat postu:

Ja moge napisać tylko o meczu AZS-u ze Sfojakiem. Sfojak wykorzystał nasz słabszy dzień i o mało co by nie odniósł zwycięstwa, w drugim secie zagraliśmy troche lepiej i popełniliśmy zdecydowanie mniej błedów, to dało efekt. Należy pochawlić zawodników Sfojaka za determinację oraz mądrą grę, mam nadzieje że forma przyjdzie w decydującym meczu !! z Morganem ;]

pozdrawiam

YoZiom
Weteran

Posty: 138

PostWysłany: Pon 16:49, 26 Sty 2009    Temat postu:

widząc to co prezentuje drużyna Azs-u, mistrzowie tamtego sezonu Talps, mogę powiedzieć ze są tylko cieniem tamtej drużyny i sądzę że mecz z Morganem nie będzie zbytnio zacięty, Morgan powinien szybko rozbić tą drużynę -15, -15:P