PostWysłany: Pon 0:12, 19 Sty 2009    Temat postu: Od wygranej do wygranej

A Bartosze dziś wygrali z drugą drużyna Ropczyc Laughing

Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 138

Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pon 15:24, 19 Sty 2009    Temat postu:

hehe:D taka mała pochwałaWink wygrali wygrali i są 3 w tabeli z zaległymi meczami;))

Francesca Piccinini
Kandydat

Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pon 15:38, 19 Sty 2009    Temat postu:

Gratulacje Wink
ale trzeba cały czas walczyć do końca, nie ma że przeciwnik jest słaby, albo mamy już wygrane więc koniec. I oto chodzi. Trening czyni mistrza ;] Myślę, że w przyszłym roku powalczycie coś w seniorze, ale ma być zgranie i pamiętajcie że to zabawa ! Wink

robert2211
Weteran

Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 404

PostWysłany: Wto 8:50, 20 Sty 2009    Temat postu:

Gratulacje - może liczyliśmy jeszcze na pierwsze zwycięstwo w III lidze, ale nie ma sprawy - cierpliwie poczekamy.

- jeden z najsłabszych meczy Bartoszy w tym sezonie jaki widziałem - lepszy był nawet przegrany z drużyną STAL MIELEC w I rundzie ( 0 do 3 ) w Mielcu;
zero zaangażowania, a w co drugim, trzecim zagraniu "podwórkowe gwiazdorstwo"; drużyna z Ropczyc jest najsłabszą drużyną w lidze JUNIORÓW w tym sezonie ( tak jak Wy w przeszłości ) i z takimi drużynami wygrywa się 25 do 11, 12, ćwicząc cały czas nowe zagrania taktyczne - przypomnijcie sobie choćby "baty" w Ropczycach sezon temu;
wygrywanie do 11 czy 12 mam Was wielu rzeczy nauczyć, min. wyeliminować sławetne "przestoje" w połowie każdego seta w 3LM ( i nie tylko ), podbudować psychicznie, wyzwolić w Was "KILLERA" na boisku, itp.
MUSICIE TYLKO CHCIEĆ SIĘ UCZYĆ

gdyby nie Wasze podejście w I rundzie, mielibyście parę punktów więcej i pewne I miejsce w finale B - mielibyście co najmniej 2 p-kty więcej: 1 p-kt z Mielca i 1 p-kt z Leżajska; dla przypomnienia I drużyna ( KARPATY ) ma 7 rozegranych spotkań i 14 p-tów, II drużyna ( SOKÓŁ Strzyżów ) ma 8 rozegranych spotkań i 13 p-tów, a Wy macie teraz, III miejsce, 6 spotkań i 12 p-tów - mogło być co najmniej 14 i jeden mecz mniej niż lider finału B ......

PostWysłany: Śro 17:46, 21 Sty 2009    Temat postu:

no i o to chodzi chłopy! Wygrywać i cieszyć się siatkówką..
Mam nadzieję, że teraz w III lidze wam się powiedzie!
peace!

amator19
Kandydat

Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pon 10:04, 26 Sty 2009    Temat postu:

W grach zespołowych nie liczy się ładna gra tylko wygrana.Lepiej wygrywać po słabej grze niż grać ładnie dla oka a nieskutecznie.
Słaby punkt w Waszej grze to psychika bo umiejętności Wam nie brakuje.Może znajdzie się drugi rozgrywający bo robi co chce na boisku,pewien siebie że nie można go zmienić.Zagumnego można w meczu zmienić a jego nie.

YoZiom
Weteran

Posty: 138

PostWysłany: Pon 16:52, 26 Sty 2009    Temat postu:

ojj ostra krytyka;)) baziu to dobry sypacz, każdemu mogą się przytrafić słabsze mecze, sam się do tego przyznał. Przydałby się napewno drugi rozgrywający, aby Bartek miał konkurencję ale myślę ze mimo braku tego on daje z siebie wszystko;)

Karol
Młodzik

Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 25

Skąd: z Bartoszy :)

PostWysłany: Wto 21:08, 27 Sty 2009    Temat postu:

chlopaki wygrali dzisiaj na wyjezdzie z druzyna z Leska 3:0 stosunku punktow nie pamietam ale jak wroca to napewno ktos poda Smile

YoZiom
Weteran

Posty: 138

PostWysłany: Wto 23:55, 27 Sty 2009    Temat postu:

25:18, 25:23, 25:17;p ciężka podróż, lecz lesko zdobyte;)

PostWysłany: Śro 0:48, 28 Sty 2009    Temat postu:

kolejna pewna wygrana Juniorów Bartoszy pod wodza Pana Jurusia Smile ... ciesza te zwyciestwa a bardziej cieszy widok tabeli ktora z czasem stanie sie chyba "ładniejsza" dla nas: kibicow, zawodnikow Bartoszy Smile gratuluje chlopakom ze po dlugiej i ciezkiej podrózy dali rade spokojnie "pchnac" rywala Smile

atlantic
Junior

Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 54

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Czw 12:24, 29 Sty 2009    Temat postu:

Gratulacje. Nowy trener ostro walczy widzę....

no i po "kozakowaniu"

słaby, a napewno słabszy przeciwnik ( SOKÓL Strzyżów ) wywiózł z Tarbnobrzega zwycięstwo ( 1 do 3 w setach: 22:25; 18:25; 25:12; 23:25 );

nic dodać nic ująć, tylko odesłać do pierwszego wersu ...

a już po III secie myślałem, że drzemiące w Was umiejętności i ambicja wezmą górę, i myślenie oczywiście, i że dołożycie IV seta do 12/14tu, aby gościom odechciało się grać w siatkówkę ..... w Vtym secie i w przyszłości;
jak czasy nie pomagają to kryje się zawodnika słabiej odbierającego w danym momencie poprzez skorygowanie ustawienia !!!!