PostWysłany: Nie 21:02, 15 Lut 2009    Temat postu:

Weteran

Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 124

PostWysłany: Nie 21:08, 15 Lut 2009    Temat postu:

Nie wstyd wam? Dajcie już spokój wreszcie z tym przekomarzaniem Confused Lepiej powiedzcie jak tam wrażenia bo wczorajszym meczu a szczególnie drugim secie przegranym przez nas niestety 44 do 42 ?Smile

PostWysłany: Nie 22:08, 15 Lut 2009    Temat postu:

no to moze ja sie wypowiem o wczorajszym spotkaniu Bartoszy z Sanem Lesko ... pierwsze 3 sety w wykonaniu naszych siatkarzy byly bardzo dobre... nie brakowalo fajnych ładnych skłądnych akcji, wybron czy tez tzw " czapek " Smile set drugi to juz po prostu " szał hu hu..." nie tylko na boisku ale tez na trybunach Very Happy fajna atmosfera, wynik tez bardzo ciekawy jak na nasze tarnobrzeskie parkiety Smile pewne bylo to dla mnie ze zwyciezca tego najdluzszego seta wygra caly mecz... i to sie okazalo prawda , bo chlopaki z Leska strasznie sie tym wygranym setem podbudowali ;p co nie zmienia faktu ze set 3 byl tez bardzo dobry w wykonaniu naszych chlopakow bo przegrali po ladnej walce 23:25 ... czwarty set to juz niestety zmora naszej druzyny czyli brak sił polaczony z brakiem jakiejkolwiek motywacji do wygrania kolejnego setu... chlopaki grali ze spuszczonymi glowami, nieliczni tylko słownie sie nawzajem podbudowywali po straconych pkt ;/ nie powiem zeby fajnie sie tego seta ogladalo... ale ogolnie mecz stal na wysokim poziomie nie liczac ostatniego seta ... trener za gre chyba mogl byc zadowolony Smile

pozdrawiam ... "Bartosz" Smile

Szczypior
Młodzik

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 16

PostWysłany: Nie 22:10, 15 Lut 2009    Temat postu:

Juniorom gratuluje kolejnego zwycięstwa, jak piszą poprzednicy w bardzo dobrym wykonaniu co cieszy przed kolejnymi pojedynkami. Co do sobotniego meczu to szkoda drugiego seta, gdybyśmy go wygrali to inaczej potoczyłby się pojedynek. Co się nie udało teraz uda się w rewanżu, myślami jestem już przy następnym meczu - na pewno skóry łatwo nie oddamy.

PostWysłany: Pią 9:34, 20 Lut 2009    Temat postu:

no dzieki temu zwyciestwu tracimy tylko 2 pkt do prowadzacego krosna i 1 pkt do drugiego sokola Smile ale sokol strzyzow ma jeden mecz wiecej od nas wiec 2 miejsce jest w zasiegu reki Smile

papa
Kadet

Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 34

PostWysłany: Nie 18:42, 08 Mar 2009    Temat postu:

Młodzieży - chwalić się proszę Exclamation wynikami meczów Laughing , ich przebiegiem Laughing i miejscem w tabeli PWZPS Embarassed ;

PostWysłany: Nie 22:22, 08 Mar 2009    Temat postu:

hyh no to dzis wygrana 3:0 z ropczycami II, a w tamtym tygodniu wygrana z rakszawą 3:1. miejsce 2, jeszcze z matematycznymi szansami na 1 w grupie B;p

kemot
Weteran

Posty: 175

Skąd: tarnobrzeg/ropczyce

PostWysłany: Wto 0:56, 10 Mar 2009    Temat postu:

za cudny to ty z matmy jednak nie jesteś-nie ma szans na I miejsce, bo nawet przy najkorzystniejszych dla bartoszy wynikach pozostałych do końca sezonu meczy, krosno będzie miało o parę setów lepszą ich różnice:) przynajmniej, jeśli dane w tabeli na stronie pwzps są prawdziwe(z ich wiarygodnością były wcześniej jednak mniejsze i większe problemy)

karpik
Senior

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 99

Pomógł: 3 razy

PostWysłany: Sob 21:15, 14 Mar 2009    Temat postu:

Jak tam moje kochane Bartoszki? Wygrały w końcu z tą słąbą Brzozowią? Twisted Evil

YoZiom
Weteran

Posty: 138

PostWysłany: Nie 21:16, 15 Mar 2009    Temat postu:

noo wiadomo, 3:0 było w brzozowie;) pzdr;))

a u Nas przegrali 3:2.

Chciałem dać drobną korektę w Echach siatkarskiego weekendu. Mecz juniorów odbywał się z drużyną MKS San Lesko i w drugim secie przegraliśmy do 23.