Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 34

PostWysłany: Wto 16:48, 02 Gru 2008    Temat postu: HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO

Drodzy Forumowicze,

30 listopada 2008 roku BARTOSZE w kategorii JUNOR wygrali swój pierwszy mecz w sezonie 2008/2009;

PostWysłany: Wto 17:32, 02 Gru 2008    Temat postu:

oby oby;) w niedziele trudniejszy sprawdzian u siebie;)) zapraszam wszystkich;))

PostWysłany: Nie 14:17, 07 Gru 2008    Temat postu:

mecz po prostu zaaa*** sty Very Happy nie ma to jak ogladac mecze z wynikiem 3:2 ... pierwszy set padł łupem Feniksa , w drugim secie trener gosci dokonal zmian na pozycji przyjmujacego i rozgrywajacego, co i tak nie dobilo sie na przewadze gosci i poonownie set padł ich łupem ... trzeci set to skupienie i determinacja Bartoszy... chyba wskazówki trenera Jurusia zrobily swoje Smile ... i chlopaki w 3 secie ograli przeciwnika grajac tzw " swoje " ... 4 set to taka sama gra jak w secie 3 i rowniez wygrana Bartoszy ... tie break to przewaga Bartoszy od poczatku spotkania i jak sie pozniej okazało do konca ... bardzo fajny mecz z punktu widzenia kibica Smile duzo fajnych akcji , ale tez duzo szkolnych błedów po obu stronach siatki ...

na podsumowanie chcialbym dodac ze wspanialy mecz zagral Karol Jarosinski ktory " pociągnąl" gre jak tylko chyba potrafi najlepiej Smile bardzo dobry mecz rozegral rowniez Maciek Zgórski Smile rozgrywajacy Bartek Gałecki rowniez zagral na poziomie ... na reszcie zawodnikow troche sie zawiodłem szczegolnie na Adamie Ciaku i Piotrku Kusiu ale ten mecz to juz historia i teraz trzeba pracowac na treningach po ty by kolejne mecze byly znow zwycieskie Smile gratuluje Bartoszom drugiej wygranej w lidze Smile

YoZiom
Weteran

Posty: 138

PostWysłany: Nie 18:37, 07 Gru 2008    Temat postu:

hmmm no ja nie oceniam bo nie widziałem z boku;) jednak powiem że mecz dostarczył duzo emocji;]

quentin
Weteran

Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 147

Pomógł: 5 razy

PostWysłany: Pon 3:18, 08 Gru 2008    Temat postu:

Widzę, że Bartosze na gazie. To bardzo dobrze rokuje przed zbliżającym się spotkaniem z przedostatnią drużyną w ligowej tabeli, a mianowicie ekipą Lidera Kamień. Zwycięstwo za trzy punkty w tym meczu to sprawa priorytetowa jak dla mnie, bo jak nie z nimi to z kim? Wierzę głęboko, że ostatnie wygrane w lidze juniorskiej oraz dwa ugrane sety w Rzeszowie są dobrym prognostykiem przed zbliżającym się spotkaniem w najbliższą sobotę. Liczę na historyczne zwycięstwo w III lidze.

neo_tbg
Weteran

Posty: 503

Skąd: TBG

PostWysłany: Pon 10:33, 08 Gru 2008    Temat postu:

po cichu tez liczymy na 3 pkt ... wiadome jest ze bedziemy sie nawzajem mobilizowac ... jezeli chłopaki z Juniora utrzymaja forme a do tego dojdzie reszta bandy tzn "starszyzna" to moze byc ciekawie ... tak czy inaczej w swoim i reszty druzyny imieniu zapraszam wszystkich sympatykow siatkówki na ten mecz Smile

YoZiom
Weteran

Posty: 138

PostWysłany: Pon 16:09, 08 Gru 2008    Temat postu:

mhmm oby kibice też pomogli;)) druzyna z kamienia jest napewno do ogrania a my zrobimy wszystko co się da aby wygrać to spotkanie;)

atlantic
Junior

Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 54

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Wto 17:06, 16 Gru 2008    Temat postu:

to historyczne zwycięstwo powinno być określone nie jako pierwsze zwycięstwo w sezonie ale pierwsze z wycięstwo w histori gry druzyny bartoszy. pragnę przypomnieć że nigdy wcześniej nie wygrali oni żadnego meczu poza towarzyskimi

PostWysłany: Wto 20:41, 16 Gru 2008    Temat postu:

w zeszlym sezonie mieliscie ostatnie miejsce zero wygranych (albo 2 lata temu)

karpik
Senior

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 99

Pomógł: 3 razy

PostWysłany: Wto 21:39, 16 Gru 2008    Temat postu:

a teraz to sie panowie szczycą bo odniesli trzy wygrane z zrzędu, szkoda tylko ze tak nie błyszczą w III lidze :/

Maciek
Weteran

Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 124

PostWysłany: Wto 23:41, 16 Gru 2008    Temat postu:

Na wygrywanie meczy w trzeciej lidze mamy jeszcze czas na wszytsko przyjdzie pora Very Happy

PostWysłany: Czw 22:52, 18 Gru 2008    Temat postu:

chyba my będziemy w sędziwym wieku jak nadejdzie czas wygranych w 3ciej lidze, no chyba że wcześniej sekcja upadnie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Strona Główna -> Sekcja siatkówki TSSPS Bartosze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.