Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: TBG

PostWysłany: Pon 14:24, 21 Lis 2011    Temat postu: PO IV KOLEJCE TALPS

Volley team 1-2 Paw Bud -> bardzo ciekawy mecz! jak na hit kolejki przystalo nie obylo sie bez dramaturgii, spiec, bledow, dopingu i emocji Wink Paw Bud zrobil spory krok w kierunku pewnego awansu do pierwszej 6 a zarazem walki o mistrzostwo ligi.

Grom 0-2 Zieloni Studenci -> pewna wygrana ZS, ktorzy zagrali bez kilku podstawowych graczy. mimo to nie dali wiekszych szans Grom-owcom na ugranie chociazby seta.

Sfojak 0-2 Siarkopolanie -> Siarkopolanie po przegranych z Visatem i Wielowsia ten mecz musieli wygrac za 3 pkt zeby liczyc sie w walce o pierwsza 6. zagrali dobre spotkanie. chcialbym szczegolnie pogratulowac dobrej gry Panu K. Jurusiowi i Panu M. Kazberukowi Wink

Straż Pożarna 0-2 Morgan -> pewne zwyciestwo Morgana. mecz bez wiekszych emocji

Wielowieś 1-2 Paragraf -> ciekawy mecz zakonczony tie-breakiem. pierwszy set padl lupem Wielowsi, ktorzy zmotywowani grali bardzo dobrze. drugi set to "pobudka" Paragrafu i walka o kazdu pkt do konca seta. Tie break to juz potwierdzenie Paragrafu ze sa zespolem lepszym, albo bardziej zgranym Smile bardzo wazna wygrana Paragrafu.

Visat 0-2 PKS Wspolnota -> jako ze gralem w tym meczu nie bede sie o nim wypowiadal Wink niech wypowiedza sie inni Smile

dawno nikt nie ocenial meczow po kolejce. mam nadzieje ze zaczniecie pisac jak za dawnch czasow na forum Wink zapraszam do udzialu w dyskusji. pozdrawiam

KriSS
Weteran

Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 225

Pomógł: 4 razy

PostWysłany: Pon 20:00, 21 Lis 2011    Temat postu:

witam wszystkich symaptyków TALPS Very Happy Orzech mam nadzieje, że Twój post będzie tzw. "pospolitym ruszeniem" w tematyce wątków ligowych.

Mecze, kolejki a co najważniejsze wyniki są coraz bardziej niespodziewane. Już nie będę robił wywodów jakie to jest wspaniałe i cudowne bo jest Smile

Co do ostatniej kolejki to gratuluje Wspólnocie wygrania meczu, na pozór łatwego. Orzech do boju.

Mecz na szczycie VT-Paw-Bud widać nie zawiódł i nie ma się co dziwić. Obie drużyny to faworyci w tym sezonie więc obstawiam, ze mecz stał na wysokim poziomie Smile Brawa dla pokonanych i zwycięzców.

Brawa także dla kolegów z drużyny za dobry wynik!!! Very Happy Na następnej kolejce już nie będzie problemu ze składem... Smile dozo!

Pozostałe drużyny wygrały swoje mecze bez większych problemów (Siarka, Morgan)

Tak jak myślałem, Paragraf nie bez problemu pokonał Wielowieś, chłopaki są podbudowani wygraną z Siarką i na pewno jeszcze zaskoczą w tym sezonie.