Posty: 503

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: TBG

PostWysłany: Pon 14:34, 12 Mar 2012    Temat postu: PO I KOLEJCE II RUNDY

za nami pierwsza kolejka drugiej rundy. grupa mistrzowska bez niespodzianek. wygrali faworyci aczkolwiek nie obylo sie bez spiec pod siatka i emocji na boisku szczegolnie w drugim i trzecim meczu Wink Paw Bud bez wielkich spiec wygral z Wielowsia. w drugim meczu Morgan podejmowal VolleyTeam. oslabiony Morgan zaprosil na mecz Pania Bogusie i odziwo ligowca Tomka Dude co bylo wiekszym zdziwieniem wsrod "talpsowiczow" bo jak wiadomo Tomek gra/gral w 3 lidze malopolskiej a jak wiadomo granie takich zawodnikow w Talpsie ogranicza regulamin. na prosbe kapitana Morgana zeby rozegrac mecz bez "spiec regulaminowych" przystala ekipa Volleya co zdziwilo wiekszosc ludzi ale to ich prywatna sprawa, aczkolwiek nie powinno miec miejsca takie zdarzenie i jak dla mnie wynik powinien byc zweryfikowany jako walkower na korzysc Volleya, tym bardziej ze w zeszlym sezonie bodajze kiedy ja jako ligowiec zagralem mecz w Volleyu przeciwko Paw Budowi to wynik zostal zweryfikowany jako walkower mimo ze Paw Bud nie chcial skladac zadnego prostestu... a co do samego meczu to mogl zdecydowanie sie podobac kibicom szczegolnie drugi set kiedy to grali dosc dlugo na przewagi i kazda z ekip miala pilki setowe w grze. dawno takich emocji na Talpsie nie widzialem Wink nie podobalo mi sie tylko spinanie sie pod siatka zawodnikow Morgana tym bardziej ze mogli sobie zagrac dzieki zezwoleniu Voleya... ale z drugiej strony rozumiem emocje bo sam jestem " nerwus" na boisku. w kolejnym pojedynku zmierzyli sie Zieloni Studenci z PKS Wspolnota. pierwszy set spokojnie kontrolowali Studenci i po ich dobrych zagrywkach gubili sie w przyjeciu mlodzi zawodnicy Wspolnoty i ZS pewnie wygral tego seta. w drugim zas emocji bylo sporo a to za sprawa slabej sktutecznosci w ataku chlopakow z ZS. z drugiej strony Wspolnota dobrze przyjmowala i konczyla co miala konczyc na siatce a wyniki na tablicy byly takie: 4-12, 9-15, 11-17, 19-23 dla PKS-u a skonczylo sie 26:24 dla ZS i caly mecz 2:0. gratuluje wygranej Zielonym Studentom tym bardziej ze w drugim secie pokazali jak sie wraca z " dalekiej podrózy " jak to powiedzial Janek Wink tak na marginesie to tragicznie sie oglada mecz z ławki... reszty meczy niestety nie widzialem ale zdziwil mnie wynik Strazy w meczu ze Sfojakiem gdzie chyba kazdy stawial w roli faworyta strazakow a tu niespodzianka Wink reszta wynikow grupy B bez niespodzianek Wink

pozdrawiam i zapraszam Talpsowiczow do aktywnego spedzania czasu na forum...

KriSS
Weteran

Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 225

PostWysłany: Pon 21:49, 12 Mar 2012    Temat postu:

po wynikać widać, że sporo się działo.

Co do meczu VT z Morganem decyzja może być tylko jedna jeśli organizator TALPS chce być obiektywny i konsekwentny Smile to tyle z mojej strony.

Kolegom z drużyny gratuluje postawy i determinacji w drugim secie. Najciekawsze mecze przed nami. Smile

Wklejam tekst ze strony głównej TALPS

W meczu Volley Team - W.G. Morgan przyznaje się walkower na korzyść zespołu Volley Team ze wględu na występ w drużynie W.G. Morgan zawodnika nieuprawnionego do gry w TALPS.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Strona Główna -> Dyskusje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.