Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 138

Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie 12:04, 06 Kwi 2008    Temat postu: Siarka-Morgan

Dość szybko zakończył się pierwszy półfinał Talpsu Seniorów gdzie zmierzyły się drużyny Siarkopolanów i Morgana. Wynik 2-0 dla Morgana wskazuje na łatwe ich zwycięstwo:D. Cóż moze to kara za podłożenie się w meczu z Visatem?Very Happy Very Happy

PostWysłany: Nie 12:25, 06 Kwi 2008    Temat postu:

wynik 2:0 dla Morgana nie byl wogole przypadkowy ... bardzo dobra gra Mateusza Siudaka w ataku , z tego co widzialem nie skonczyl tylko jednej pilki chyba ... dobra gra środkowego Morgana ... na duze brawa zasluguje wogole caly zespol Morgana Smile ... po drugiej stronie siatki nie znalezli oni dzisiaj "przeciwnika" a tylko druzyne przeszkadzajaca im troche szczegolnie w pierwszym secie ... bo drugi set pokazal wyzszosc Morgana nad rywalem ... Siarce nie wychodzilo dzisiaj nic! doslownie nic ;p

Rozumiem ze Siarka podłozyla sie VISAT-owi ale zeby sie Morganowi podkladala to juz szczyt Smile heh pozdrawiam Smile i zaznaczam ze warto bylo przyjsc na ten mecz;p

SLO
Weteran

Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 176

PostWysłany: Nie 12:31, 06 Kwi 2008    Temat postu:

mowi sie ze wygrana ma wielu ojcow a porazka jednego. siarka obwinia za przegrana (przynajmniej w szatni obwiniali) swojego kapitana W.S.

neo_tbg
Weteran

Posty: 503

Skąd: TBG

PostWysłany: Nie 12:34, 06 Kwi 2008    Temat postu:

no to dla mnie jakos niewytlumaczalne ... caly zespol odegral dzisiaj role " skazanych na porazke" ale na pewno nie Pan Salamucha ktory zagral dopiero w drugim secie ... ale nie ma co tu obwiniac kogokolwiek z pojedynczych zawodnikow poniewaz cala druzyna dzisiaj nic nie zagrala

YoZiom
Weteran

Posty: 138

PostWysłany: Nie 12:42, 06 Kwi 2008    Temat postu:

Ja Chciałbym serdecznie pogratulować morganowi i życzyć każdemu aby finałem był mecz z asz;)

quentin
Weteran

Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 147

PostWysłany: Nie 13:08, 06 Kwi 2008    Temat postu: Siarka - Morgan

Bardzo jednostronny mecz, zakończony pewną i przekonującą wygraną Morgana. Co prawda mam kilka zastrzeżeń co do przyjęcia Morgana, ale zwycięzców przecież nie wypada sądzić. Kapitalnie zagrał Mateusz Siudak, który od dawna nie schodzi poniżej swojego wysokiego poziomu siatkarskiego. Jak dla mnie bezapelacyjnie zawodnik meczu. W pierwszym secie Siarka podjęła walkę, którą było widać. W drugiej partii Siarkopolanie stali jak dzieci zamroczone we mgle. Morgan na początku każdego z setów wypracowywał sobie przewagę, którą potrafił utrzymać do końca. Jeśli faktyczne Siarka za przegraną obwinia jedną osobę, to przynajmniej dla mnie to trochę nie zrozumiałe. Zawiódł cały zespół na całej linii i to sobie trzeba otwarcie powiedzieć, a nie jeden człowiek, który zameldował się na parkiecie bodaj w drugim secie. Zespół to zespół. Oczywiście gratuluję wygranej Morganowi. Przyznam szczerze, że trochę jestem zawiedziony, bo spodziewałem sie trzy setowego pojedynku. Pozostaje mi wierzyć, że kolejne mecze, również ten drugi półfinał będą bardziej wyrównane. Na razie jednak jakoś upornie mi przychodzi ta wiara, bo coś mi podpowiada, że AZS również spacerkiem przejdzie VISAT. Zresztą, pożyjemy – zobaczymy Wink

SLO
Weteran

Posty: 176

PostWysłany: Nie 13:40, 06 Kwi 2008    Temat postu:

Siarka niestety nie miała dzisiaj pola a Morgan grał niemalże bezbłędnie. Jak zagramy tak w finale to możemy nawet wygrać tę ligę.

pozdro

Ostatnio zmieniony przez SLO dnia Nie 14:34, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
magik
Weteran

Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 163

Skąd: Nibylandia

PostWysłany: Nie 13:56, 06 Kwi 2008    Temat postu:

Tomek po co takie rzeczy pisać? To jest sprawa Siarkopolan, po co to nagłaśniać na forum?

Co do meczu.. chociaż nie wypada mi pisać o czymś w czym sam uczestniczyłem, ale w tym przypadku coś napiszę. Cały zespół zagrał świetny mecz. Przede wszystkim dobrze graliśmy z kontry i nie psuliśmy zagrywki. To moim zdaniem był klucz do zwycięstwa.

Nie rozumiem jednej rzeczy, a dokładnie to słów

"Rozumiem ze Siarka podłozyla sie VISAT-owi ale zeby sie Morganowi podkladala to juz szczyt"

Nikt nikomu się nie podłożył, była walka w pierwszym secie, w drugim nie szło i już... Morgan zagrał lepiej od Nas i zasłużenie wygrał, ale gadanie, że się podłożyliśmy Morganowi to dla mnie przesada. Gratulacje dla zwycięzców, Nam zostaje mecz o 3 miejsce, w którym, nie "podłożymy się".

neo_tbg
Weteran

Posty: 503

Skąd: TBG

PostWysłany: Nie 14:59, 06 Kwi 2008    Temat postu:

hehe Very Happy Kusza nie zrozumial moich intencji ale nie wazne;p to bylo bardziej ironiczne no ale dobraa ;p tak czy inaczej zycze powodzenia na "przyszlosc" Smile pozdrawiam Smile

SLO napisał:

Masz swoja druzyne i zajmij sie nią... o takich rzeczach rozmawia sie w szatni a nie na publiczym forum. Zreszta Tobie nic do tego!

Zagralismy dzisiaj slabo i ponosimy tego konsekwencje. Piona dla Mlodego, bo rzeczywiscie dzisiaj wszystko mu szlo...

rojam
Weteran

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 123

PostWysłany: Nie 15:36, 06 Kwi 2008    Temat postu: VIKTORIA

Trudno oceniać pokonanych, Sad okazało się, że zespół który nie popełnia seriami błędów może spokojnie pokonać Siarkopolan. Tak właśnie stało się dzisiaj. Morgan ma lidera w ataku, który kończy wszystko ale ma wreszcie zespół grający równo i realizujący założenia taktyczne. Gratuluję zwycięzcom. Przypuszczam,że grajac tak spokojnie zostaną MISTRZAMI TALPS w 2008r. Laughing

atlantic
Junior

Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 54

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Nie 15:55, 06 Kwi 2008    Temat postu:

Bylem na tym meczu, widzialem go i powiem krotko. Siarka zasluzyla sobie na te przegrana za to co wyczyniala w ostatniej kolejce rundy zasadniczej. Bo jakby to wygladalo jakby druzyna wielbicieli napojów turbodoładywujących która nie gra fair zagrałaby w finale

YoZiom
Weteran

Posty: 138

PostWysłany: Nie 16:14, 06 Kwi 2008    Temat postu:

atlantic napisał:

No ja niestety nie byłem na meczu ale w pełni popieram te wypowiedzi.Very Happy
Chociaż nie obchodzi mnie to co zawodnicy robią w szatni, ale uważam że przesadzają bo mogli by to robic po meczu:D
No i zapowiada się naprawde ciekawy final Morgan raczej z Azs chociaż nie dzielmy skóry na niedźwiedziu:d moze Visat sprawi jakąś małą sensacje:)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)