Chociaż do następnej kolejki sporo czasu zostało zachęcam do dyskusji na jej temat.

13-00 AZS PWSZ I (K) - AZS ZOT Tarnobrzeg

dzanek

Ku$zA

PostWysłany: Pią 13:56, 09 Lut 2007    Temat postu:

SJO WORD - STUDENT
Mimo porażki w ostatniej kolejce i utracenia środkowego, myślę ze Studenci powinni łatwo wygrać ze Szkołą Jezyków Obcych WORD. Potrzeba jednak sprężary,bo mimo wszystko WORD jest zagrożeniem. Kolejna przegrana właściwie STUDENTów eliminuje z gry w Play Off'ach. A do tego dopuścić nie wolno Smile
SJO WORD 0 :2 STUDENT

Grom - W.G. Morgan
Podejrzewam, że będzie to mecz bez historii. Do tej pory nie pokonany Morgan jest na fali i napewno nie pozwoli wyrwać sobie zwycięstwa. Grom,mimo urwania seta w poprzedniej kolejce Siarkopolanom, w żadnym wypadku nie zagrozi Morganowi choć na chwilę. Nie jest to jeszcze drużyna na tyle mocna,by wygrywać z najlepszymi, a urwany set Siarkopolanom, no cóż przypadek.
Grom 0 - 2 W.G. Morgan

Kopernik - Siarkopolanie

No cóż, wydaję mi się, że kolejny mecz bez historii. Jednak Kopernik udowodnił, że potrafi grać z najlepszymi jak równy z równym. Siarkopolanie, zespół z dobrą renomą, jęzeli popisze się tak jak w meczu z Gromem,to na prawdę może być ciekawie. Wszystko okażę się już 4 marca o godzinie 12. mimo wszystko stawiam
2 : 0 dla Siarkopolan.

AZS PWSZ I (K) - AZS ZOT Tarnobrzeg
Może po raz kolejny się powtórzę, ale to dopiero będzie mecz bez historii. To tak jakby Brazylia grała z sekcją kadetów Bartosze Tanobrzeg. ZOT ,mimo ostatnich kłopotów kadrowych i problemami z osiąganiem wyników, nie powinien mieć żadnych problemów w pokonaniu , nie doświadczonego i mało utalentowanego zespołu PWZS I (K) szybkie 2:0 dla ZOT'u

AZS PWSZ II (M) - Paragraf

Wydaję mi się, że najciekawszy mecz. Zespoły grają na podobnym poziomie i stworzą dobry show. AZS PWSZ II (M) to drużyna, która z meczu na mecz gra cosraz lepiej, natomiast Paragraf to przeciętniaki, ktorzy debiutują w TALPS'ie. Wydaję mi się, ze po zaciętej walce AZS PWSZ II (M) wygra 2:1 z Paragrafem.
Dzanek

Posty: 420

PostWysłany: Sob 14:09, 10 Lut 2007    Temat postu: Re: Przed IX kolejką TALPS

Po porażce z ViSATem Nasza sytuacja z lekka się skomplikowała. Nie możemy sobie w meczu z WORDem pozwolić na rozluźnienie. Musimy to wygrać i to najlepiej 2-0 - sety też mogą się liczyć w ogólnym rozrachunku. Na papierze jesteśmy faworytem ale na boisku będziemy musieli się sprężyć i udowodnić, że jesteśmy lepsi.

Kusiu popełnił błąd pisząc o Morganie jako niepokonanej drużynie (przegrali z AZS ZOT 1-2). Jednak nie zmienia to faktu, że Morgan w tej chwili jest najbliżej fazy play-off i w meczu z Gromem nie powinien mieć problemów.

Kopernik z meczu na mecz gra coraz lepiej (patrz 1set z AZS). Siarkopolanie w meczu z Gromem pokazali, że coraz częściej zdarzają im się momenty dekoncetracji. Mimo wszystko to Siarkopolanie są zdecydowanym faworytem tego spotkania.

No comment Wink

Najciekawiej zapowiadający się mecz. Zespoły o podobnych umiejętnościach wiec powinno być ciekawie. Dla mnie faworytem jest Paragraf.

pozdro,
dzanek

Kriss23

PostWysłany: Sob 17:40, 10 Lut 2007    Temat postu:

Jeżeli Student zagra na swoim zwykłym poziomie to nie bedzie miał problemy z wygraniem meczu 2:0. Ale jeśli przytrafią sie błędy jak w meczu z Viastem to WÓRD może wykorzystać swoją szanse i ... może być ciekawie, ale wydaje mi sie że bedzie 2:0 dla Studentów, wkońcu bedą grali dla Piotrka Smile

P.S Pozdro Kusiu Wink

Mecz gdzie faworyt napewno ni epopełni tego błędu co Siarka, 2:0 dla Morgana.

Mam przeczucie że ten mecz może mieć ciekawy przebieg i może być sporo emocji Smile Kopernik z pozoru słabeusz i autsaider ale ja i zespoł ZOT-u sie przekonaliśmy że nie wolno ich lekceważyć, gdyż obecna Kopernika prezentuje formę zwyżkową i gra fajną siatkówke Smile bedzie ciekawie ...

walka, walka i jeszcze raz WALKA ... o małe punkty

W tym meczu napewno zapowiadają sie emocje ! Dwie drużyny które nie odpuszczają i walczą o 5 miejsce w tabeli. Brawa dla obydwu zespołó za walke do samego końca i nie odpuszczanie anwet w momencie gdy wiadomo że nie mają już szansy na finałową czwórke Smile
magik
Weteran

Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 163

Skąd: Nibylandia

PostWysłany: Pon 2:52, 12 Lut 2007    Temat postu:

no mówiąc szczerze to słaba kolejka się zapowiada miejmy nadzieję, że pozory w tym przypadku mylą. Najciekawszy mecz jednak o 14:00, liczę na chłopaków z AZS-u. I po cichu liczę na urwanie seta przez Kopernika bo za ostatni mecz, a bardziej pierwszy set należy im się. Ale znowu nie wiadomo jak zagrają Siarkopolanie bo w tym sezonie to już nic nie wiadomo Wink Resztę meczy nie będę komentował-przewidywał bo chyba nie ma sensu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.