PostWysłany: Nie 22:00, 09 Lis 2008    Temat postu:

100%

To jest jakis walek!

Szczypior musial miec jakies wiesci prosto z szatni Wink hehe

Ja niestety "poleglem" na nieobliczalnym Sfojaku Wink

Ostatnio zmieniony przez michal_tbg dnia Nie 22:00, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Szczypior
Młodzik

Posty: 16

PostWysłany: Nie 22:13, 09 Lis 2008    Temat postu:

Wrzuciłem szczegółowe dane dotyczące ostatniej kolejki oraz charakterytyki zawodników ( wykonane na zamówienie przez tegorocznych maturzystów) do STATITISTICA i program sam wyrzucił mi suche dane....... Shocked

michal_tbg
Junior

Posty: 67

PostWysłany: Nie 22:17, 09 Lis 2008    Temat postu:

Hehe dobra dobra juz nie cwaniakuj Wink Bo tu komisja antydopingowa sie na Ciebie czai ;P

Ps. A tak swoja droga to zdrowiej, bo w nastepnej kolejce sie widzimy po przeciwnej stronie siatki Wink

Szczypior
Młodzik

Posty: 16

PostWysłany: Nie 22:39, 09 Lis 2008    Temat postu:

Po kontuzji trafiłem na koniec ławki więc teraz to muszę się starać żeby mnie Kapitan powołał....

YoZiom
Weteran

Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 138

Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie 23:06, 09 Lis 2008    Temat postu:

heh ja też niestety poległem na sfojaku;| szkoda że Maciek jest tak słaby że wygrał swojej druzynie tylko jednego seta!;| wstyD MACIEK TY LAMUSIE:D nie no żartuje rzecz jasna;) bardzo dobre kolejne spotkanie i głównie dzięki temu sfojak urywa każdej druzynie seta póki co, moze niedługo wygra mecz z kimś z "górnej półki"Wink

KriSS
Weteran

Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 225

PostWysłany: Nie 23:39, 09 Lis 2008    Temat postu:

Dziwne dla mnie jest to że w temacie po II kolejce komentujemy i poruszamy kwestie typera ;|

KriSS
Weteran

Posty: 225

PostWysłany: Nie 23:54, 09 Lis 2008    Temat postu:

Jeśli chodzi o dzisiejszą kolejke to widziałem tylko mecz Studentów z Gromem.
Na pochwałe zasłużył także lider Sfojaka Maciek Zgórski wraz z kolegami z drużyny. Kolejnej drużynie urywają seta i prezentują sie przyzwoicie. Mecze Siarkopolan i Morgana zgodnie z przewidywaniami, obyło sie bez niespodzianek.
Co do meczu Studentów na brawa zasługuje Paweł Salamucha który w kluczowych momentach punktował i był jednym z lepiej grających Studentów. Wydaje mi sie że drużyna troszke rozczarowuje, oby przełom był w meczu z Siarką Wink
Co do meczu ZOT-u z Visatem, dziś Visat pokazał sie z dobrej strony i pokazał, że potrafią zdecydowanie zagrozić i pokusić sie o niespodzianke. U nas znowu widać gołym okiem brak zgrania ! Bałagan na boisku jest potworny. Mamy dalej przestoje, choć dziś pokazaliśmy charakter i to przyniosło nam zwycięstwo 2:0 jakże cenne.

robert2211
Weteran

Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 404

PostWysłany: Pon 8:58, 10 Lis 2008    Temat postu:

Ja widziałem trzy mecze - Sfojak z Maćkiem może narobić szkód - ale muszą go koledzy bardziej wesprzeć - czyli troszkę mniej psuć. Neiko Student-GROM - w pierwszym secie za duży chaos i tylko dwie akcje o których można powiedzieć że punkty zdobyte po ataku (mucha). A tak to młodzież jeszcze ma za gorące głowy. W drugim secie troszkę lepiej - wyszło prę akcji - no i najważniejsze że daliśmy pograć Gromowi -czyli przebijaliśmy piłki na druga stronę a nie w pół siatki. W tym secie to Grom popsuł wszystko co mógł. Najważniejsze że 2:0 i trzecie miejsce w tabeli.
ViSAT AZS Visat jak w każdym sezonie jest drużyna solidną i pokazuje że wie na czym polega siatkówka - niestety końcówki setów to nie ich domena. W pierwszym secie prowadzili 16-13 i przegrali seta do 13. W drugim secie prowadzili w samej końcówce chyba nawet 23-21 no i niestety błędy w ataku nie pozwoliły urwać seta - a można nawet było pokusić sie o wygranie meczu. zawodzi niestety AZS - gdzie widać brak zgrania - obok soczystych i widowiskowych akcji można oglądać chaos jak w Neiko Student - a może nawet większy momentami. Jednak mecz wygrany i są pierwsze punkty.

sali
Kandydat

Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 7

Skąd: Tarnobrzeg/Kraków

PostWysłany: Pon 10:56, 10 Lis 2008    Temat postu:

Niestety z trybun widziałem tylko mecz Sfojaka z Volley Team, no i z boiska mecz Student vs Grom Smile. Sfojak jak zawsze zagrał ładnie w polu i bardzo ofiarnie dodając do tego bardzo dobrą grę Maćka w bloku, polu i niezłą w ataku (choć w 3 secie przeciwnicy nauczyli się już jak mu blok ustawić i nie było tak łatwo się przebić) mało brakowało żeby mecz zakończył się ich wygraną. Wydaje mi się że w 3 secie nie wierzyli w swoja wygraną i stąd zagrali troche na stojąco. Mimo to dużę brawa, strach pomyśleć co będzie jak wyeliminują swoje błedy.
Co do meczu Student vs Grom to pierwszy set zagrany bardzo nerwowo, dużo błędów własnych i niepotrzebne "przypalanie się". Co do haosu na boisku to troche w tym mojej winy niestety nie jestem zgrany z zespołem bo już nie wiem ile z nimi nie trenowałem ;( . Drugi set to już zupełnie inna gra spokojna, pewna zagrywka i przemyslane ataki, plus mało błedów własnych pozwoliły nam na kontrolowanie sytuacji przez cały set i końcownydobry rezultat.
Kriss dzięki za zauwazenie i dobre słowa, treningi w Kraku nie idą na marne Smile, teraz planuje się pojawiać na każdym meczu więc Studen będzie miał wsparcie.
Do zobaczenia na następnej kolejce.

Kamil323
Senior

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 96

PostWysłany: Wto 18:11, 11 Lis 2008    Temat postu: Witam wszystkich forumowiczów!!!

GROM - Neiko Plus STUDENT
Ten mecz widziałem, ale tylko fragmentami, co i tak pozwoliło mi zauważyć, że pierwszy set to nerwowa gra Studenta, którzy po pierwszej kolejce czuli presję na wynik, bo jeśli chcą liczyć się w pierwszej "czwórce" muszą takie mecze jak te w I i II kolejce wygrywać (no a w I kolejce się nie udało). Zacięta końcówka, a w szczególności dobra gra Dzanka, który naprawdę w kilku sytuacjach popisał się świetnym padem i uratował w zasadzie przegrana piłkę. Drugi set to już spokojna gra Studentów, którzy dzięki nie popełnianiu prostych błędów kontrolowali w pełni sytuację na boisku i zasłużenie wygrali całe spotkanie.
AZS ZOT STATOIL - VISAT
To jeden z ciekawszych meczy II kolejki. Zapowiadał się na ciekawe widowisko i w zasadzie tak też było. Początek meczu to wyrównana gra obydwu zespołów i gra punkt za punkt. Końcówka seta to już dobra gra akademików szczególnie w zagrywce, a dostarczone piłki za darmo na stronę AZS-u to dobra zabawa dla Karola, który skutecznie kiwał, czy też rozdzielał piłki pomiędzy swoich kolegów.
II set zaczął się bardzo podobnie jak pierwszy, różnica polegała na tym, że AZS w ostatniej chwili zebrał się do walki i dzięki błędom w ataku Huberta i Kaltona zdołał wygrać II seta do 24 - uffff. Nie pomogły podwójne zmiany w Visacie, ale brawo dla Pani trener, bo właśnie te decyzje wydają się trafne.