Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 503

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: TBG

PostWysłany: Śro 20:53, 16 Maj 2007    Temat postu: PKS WSPOLNOTA vs UKS Jedynka

nic dodać nic ując... po prostu bardzo wyrównany mecz!... chlopaki z gimnazjum chyba sie spięli i chcieli pokusic sie o niespodzianke:) ... nie powiem ale po pierwszym secie wygranym przez PKS bylem raczej spokojny ale... ale wlasnie drugi set to totalnbe nieporozumieniue w szeregach PKS-owców i niestety strata seta :/ .. tie break to rowniez bardzo wyrównana walka i proadzenie Jedynki przez wiekszą czesc ostatniego seta lecz koncówka nalezala juz do Pks-u i mecz zakonczył sie wynikiem 2:1 (25:23,22:25,15:13) dla PKS-u Smile pozdrawiam ekipe PKS-u Smile Smile

robert2211
Weteran

Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 404

Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pią 11:22, 18 Maj 2007    Temat postu:

Gratulacje dla Bartoszy - ciesze się że chłopcy nie załamali sie wynikami i grają do końca.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.